DSM

Dziewczęca Służba Maryjna

 

ks. Piotr Dydo-Rożniecki - opiekun

  1. Katarzyna Rogóż

  2. Magdalena Gunia

  3. Zuzanna Wójcik

  4. Aleksandra Wójcik

  5. Angelika Duda

  6. Justyna Duda

  7. Aleksandra Kobyłecka

  8. Faustyna Kopacz

  9. Magdalena Szpila

  10. Karolina Hebda

  11. Ania Sworniowska

  12. Natalia Wojdak

  13. Gabriela Siudut

  14. Aleksandra Kopacz

  15. Oliwia Piotrowska

  16. Laura Wesołowska

  17. Aleksandra Szpila

  18. Aneta Wesołowska

  19. Paulina Wójcik

  20. Dominika Banaś

Lektorzy

Lektorzy

 

ks. Marek Augustyn - opiekun

  1. Ciochoń Bartłomiej

  2. Bąk Artur

  3. Fasula Grzegorz

  4. Kawa Artur

  5. Kułak Norbert

  6. Kobyłecki Piotr

  7. Kopacz Damian

  8. Kopacz Grzegorz

  9. Kopacz Piotr

  10. Kopacz Rafał

  11. Jurek Oskar

  12. Kwaśniak Adrian

  13. Kwaśniak Nikodem

  14. Latocha Mateusz

  15. Machalski Konrad

  16. Michalec Mateusz

  17. Mularz Michał

  18. Nowiński Marcin

  19. Pilarski Kamil

  20. Pilch Patryk

  21. Pudełko Piotr

  22. Rogóż Mikołaj

  23. Rychlicki Mateusz

  24. Sacha  Bartosz

  25. Siudut Tomasz

  26. Wieczorek Konrad

Ministranci

Ministranci

 

ks. Piotr Dydo-Rożniecki - opiekun

  1. Banaś Arkadiusz
  2. Ciochoń Mateusz
  3. Ducinowski Jakub
  4. Ducinowski Michał
  5. Ducinowski Piotr
  6. Gacoń Dawid
  7. Kułak Sebastian
  8. Machalski Karol
  9. Małek Jakub
  10. Pitra Jakub
  11. Pudełek Marcin
  12. Rogóż Albert
  13. Rogóż Wiktor
  14. Siudut Dawid
  15. Siudut Kamil
  16. Szafrański Szymon
  17. Wójcik Paweł
  18. Zaczyński Krzysztof
  19. Zaleśny Jakub

Psałterzyści

Psałterzyści

 

Ks. Czesław Paszyński – opiekun

Adam Alfawicki – organista: emisja i kształcenie głosu

  1. Paulina Chudyba
  2. Angelika Duda
  3. Justyna Duda
  4. Patrycja Duda
  5. Karolina Hebda
  6. Faustyna Kopacz
  7. Piotr Kopacz
  8. Adrianna Małek
  9. Karolina Michalec
  10. Kamil Pilarski
  11. Aneta Wesołowska

 

Rada Duszpasterska

Rada Duszpasterska

 

Ks. Czesław Paszyński – proboszcz – przewodniczący

Z wyboru parafian:

  1. Stanisława Bratko – członkowstwo honorowe
  2. Andrzej Bąk – Waryś
  3. Józef Kijak – Borzęcin
  4. Wiesław Knap – Borzęcin
  5. Maria Kowalska – Borzęcin (Czarnawa)
  6. Anna Kwaśniak I – Borzęcin
  7. Anna Kwaśniak II – Borzęcin (Borek) – sekretarz
  8. Andrzej Pacyna – Borzęcin (Granice)
  9. Bogdan Papież – Borzęcin
  10. Halina Pudełko – Borzęcin – Szkolne Koło Caritas
  11. Tadeusz Siwiec – Borzęcin (Łazy)
  12. Edward Stąśko – Borzęcin (Działki)

Z urzędu:

  1. Małgorzata Fasula – Caritas
  2. Beata Staśko – Akcja Katolicka
  3. Stanisław Rogóż – Nadzwyczajny Szafarz Eucharystii
  4. Jan Rychlicki – Pan Kościelny

        

                   Z nominacji ks. Proboszcza

  1. Maria Pilarska – Borzęcin – zastępca przewodniczącego
  2. Kazimierz Burzawa – Borzęcin
  3. Adam Kwaśniak – Borzęcin

Więcej artykułów…

Strona 1 z 2

KANCELARIA PARAFIALNA

CZYNNA CODZIENNIE
W GODZ. 7.30 - 8.00

I W ŚRODĘ PO WIECZORNEJ MSZY ŚWIĘTEJ
NIECZYNNA: NIEDZIELE, ŚWIĘTA,
PIERWSZE PIĄTKI MIESIĄCA

NARZECZENI: II i IV PIĄTEK MIESIĄCA
17.00 - 19.00

DO CHORYCH O KAŻDEJ PORZE

Nr konta

KBS O/Szczurowa

Nr rachunku: 15 8591 0007 0100 0006 4015 0001

 

Adres:
Parafia Rzymskokatolicka
Pw. Narodzenia NMP
Borzęcin 592
32-825 Borzęcin

 

Gmina Borzęcin

Borzecin herb

Diecezja Tarnowska

 kuria herb

RDN

 rdn malopolska logo 3 

Go to top