Ogłoszenia 10.03.2019

10 marzec 2019

1.     Pierwsza niedziela Wielkiego Postu. Ofiary składane na tace przeznaczone na inwestycje parafialne.

2.     Mszę Święte w tygodniu o godz. 6:30, wieczorem o godz. 17:00.

3.     Nabożeństwa Wielkopostne:

Droga Krzyżowa - piątek godz. 15:00 dla dzieci, godz. 17:00 dla dorosłych i Msza Święta,             godz. 19:00 dla młodzieży.

Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 15:30. Pół godziny            wcześniej w        Godzinie Miłosierdzia nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Po Gorzkich Żalach Msza Święta             wieczorna.

4.     Wtorek spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych i bierzmowanych, wychowawców i wszystkich, którym leży na sercu dobre wychowanie młodego pokolenia. W domu bł. Karoliny o godzinie 18:00.

5.     Środa szósta rocznica wyboru papieża Franciszka na Stolice Piotrową. Polecimy Jego osobę Matce Bożej. Członkinie koła Radia Maryjao godz. 16:30 poprowadzą modlitwę różańcową w intencji Ojczyzny. Po Różańcu Msza Święta, a po niej nowenna do Matki Bożej. Zapraszam czcicieli Matki Bożej Borzęcińskiej. Niech Nasza Matka usłyszy dziękczynienia i prośby, które przynieśmy, aby zostały odczytane podczas nowenny.

6.     Przyszła niedziela 2 Wielkiego Postu to Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Z tej racji zbiórka do puszek na Ogólnopolski Fundusz Misyjny Ad Gentes.

7.     Spotkania:

- aspiranci - czwartek godz. 16:00

- KSM - piątek godz. 20:00

- ministranci - sobota godz. 8:30

- lektorzy - sobota godz. 9:30

- schola - sobota godz. 9:30

- DSM - sobota godz. 10:30

8.     W naszej szkole zaczyna się rekrutacja do przedszkola. W dniach od 14 do 29 marca. Można składać wnioski o przyjęcie. Więcej informacji w sekretariacie.

9.     Serdecznie dziękuje wszystkim, którzy angażowali się w wypieki i rozprowadzanie ciast w ubiegłą niedzielę, celem zdobycia funduszy na wsparcie pracy misyjnej naszego rodaka ks. Piotra Boracy.

11.             Dziękuje za pracę przy sprzątaniu kościoła i złożenie ofiary 120 zł. .

12.             Dziękuje za ofiary złożone na nasze parafialne inwestycje

13.             Zapraszam do zakupu czasopism, aktualne tygodniki: "Niedziela", "Gość Niedzielny".

14.             Wczoraj liturgią pogrzebową pożegnaliśmy: śp. Grażynę Kuliszewską - 14 Mszy Świętych od uczestników pogrzebu."Dobry Jezu a nasz Panie...".