07.07.2019

PARAFIA NARODZENIA NMP W BORZĘCINIE
7 lipca 2019

1.Czternasta niedziela zwykła. Msza Św. wieczorna połączona z nieszporami o godz. 16:00
2.Mszę Święte wieczorne w dni powszednie  o godz. 18:00.
3.Poniedziałek św. Jana z Dukli.
4.Środa nowenna do NMP Nieustającej Pomocy po mszy św. zapraszam z prośbami i podziękowaniami. Zapraszam wspólnotę Koła Radia Maryja by o godz. 17:30 poprowadziła różaniec w intencji Ojczyzny, Radia Maryjna i telewizji Trwam.
5.Czwartek św. Benedykta, opata, patrona Europy.
6.Piątek św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, bp. i męczennika.
7.Sobota św. Andrzeja, Świerada i Benedykta patronów Europy.
8.W przyszłą niedzielę składka przeznaczona na nasze parafialne inwestycje szczególnie na pokrycie kosztów renowacji ołtarza św. Józefa. Będziemy gościć w naszej wspólnocie ks. Tadeusza Sępka misjonarza w Brazyli, rejon Amazonii, kapłana naszej diecezji. Parafia w której proboszczuje wznosi świątynię pod wezwaniem NSP Jezusa. Ofiarami do puszek będziemy mogli wesprzeć tą budowę i pracę duszpasterską naszego kapłana, który w kazaniu przybliży nam realia swojej pracy misyjnej.
9.Ks. Wojciech Dudzik pracujący w naszej parafii od marca decyzją Ks. Bp. Ordynariusza podejmie od sierpnia pracę wikariusza w parafii Zagórzany. dziękujemy Ks. Wojciechowi za Jego posługę i polecamy Go opiece Matki Bożej Borzęcińskiej.
10.Dziękuje za pracę przy sprzątaniu kościoła i ofiarę 150 zł. Zapraszam na sobotę: Panie: Emilię Sumyk, Marię Pacyna, Agnieszkę Stąsiek oraz Panów Stanisława Curyło i Edwarda Guzego.
11.Dziękuje za ofiary złożone na nasze parafialne inwestycje: ofiara 200 zł - rodzina  z nr 122.
12.Są aktualne czasopisma "Gość Niedzielny" i "Niedziela".
13.Zmarł pochodzący z naszej parafii Józef Bernady. Pogrzeb w poniedziałek, msza św. o godz. 10:30. "Dobry Jezu, a nasz panie...".