Ogłoszenia 22.09.2019 r.

22 wrzesień 2019

1.     Dwudziesta piąta niedziela zwykła. Msza Święta wieczorna o godz. 16:00 połączona z nieszporami.

2.     Mszę Święte w dni powszednie o godz. 6:30, wieczorem o 18:00.

3.     Poniedziałek św. Ojca Pio - prezbitera.

4.     Czwartek po wieczornej Mszy Świętej w ramach Nabożeństwa do Bożego Miłosierdzia rozpoczniemy nowennę przygotowującą nas duchowo do peregrynacji obrazu i relikwii św. Jana Pawła II po oddziałach Akcji Katolickiej w Diecezji Tarnowskiej. Modlitwa nowennowa będzie nas gromadzić w każdy czwartek przez 9 tygodni, by 28 listopada jak najgodniej ugościć relikwię św. Jana Pawła II i skorzystać z łask które przynosi.

5.     Piątek św. Wincentego

6.     Sobota św. Wacława męczennika.

7.     Niedziela przyszła Synodalna - dzień modlitw o trzeźwość oraz diecezjalna pielgrzymka do Szczepanowa.

8.     Spotkania:

- ministranci i aspiranci - poniedziałek - godz. 17:00

- chór - środa - godz. 19:00

- akcja katolicka - środa - po wieczornej Mszy Świętej

- zespół synodalny - czwartek - po wieczornej Mszy Świętej

- schola - sobota - godz. 9:30

-DSM - sobota - godz. 10:30

9.     W najbliższą sobotę o godz. 15:00 zapraszam na wspólną modlitwę Koronką do Bożego Miłosierdzia w ramach ogólnopolskiej modlitwy pod hasłem "Iskra Bożego Miłosierdzia". Miejsce spotkania i modlitwy - parking przy Delikatesach Centrum i lokalu Państwa Kijaków.

10.             W sobotę 5 października w Nowym Sączu odbędzie się kolejne Diecezjalne Spotkanie Młodych Synaj. Zachęcamy do udziału. Zapisy na wspólny wyjazd do przyszłej niedzieli u ks. Marka.

11.             W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej wieczornej odbędzie się spotkanie Rady Parafialnej. Serdecznie zapraszam wszystkich tworzących tą wspólnotę.

12.             Dziękuje za pracę przy sprzątaniu kościoła i ofiarę 150 zł.

13.             Dziękuje za ofiary złożone na nasze parafialne inwestycje

14.             Od środy do soboty będzie odwiedzał nasze domy Pan Kominiarz.

15.             W minionym tygodniu liturgią pogrzebowa pożgaliśmy śp. Marię Rogóż - 1 Msza Święta od uczestników pogrzebu oraz śp. Marię Wieczorek - 4 Mszę Święte od uczestników pogrzebu . "Doby Jezu, a nasz panie...".