21 październik 2018

1.     Dwudziesta dziewiąta niedziela zwykła - Światowy Dzień Misyjny rozpoczyna Tydzień Modlitw w intencji Misji Świętych. Składka przeznaczona na misje. Msza Święta przy kapliczce na Ługach - Czarnawa o godz. 14:00.

2.     W dni powszednie różaniec o godz. 17:00 po nim Msza Święta.

3.     Poniedziałek wspomnienie św. Jana Pawła II Papieża.

4.     Środa godzina 14:00 pogrzeb śp. Andrzeja Kopacza. Wyprowadzenie z kaplicy cmentarnej o godz. 13:15.

5.     Zapraszam rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej, klasa III SP oraz rodziców dzieci przygotowujących się do sakramentu Bierzmowania, klasy VII, VIII SP i III Gimnazjum na spotkanie w Domu bł. Karoliny w środę o godz. 18:30.

6.     Czwartek po Mszy Świętej wieczornej spotkanie dla ministrantów i lektorów.

7.     Piątek spotkanie zespołu Synodalnego o godz. 19:00 oraz spotkanie dla KSMu o godz. 19:00

8.     Sobota spotkanie dla scholii o godz. 9:30, dla aspirantów o godz. 9:30, a dla DSMu o godz. 10:30.

9.     W sobotę o godz. 19.00 w Borzęcinie Dolnym odbędzie się Dekanalne Spotkanie Młodzieży. W modlitwie różańcowej i Eucharystii wspierać będą młodych święci w swoich relikwiach. Po modlitwie w kościele parafialnym młodzież z Borzęcina Dolnego zaprasza na spotkanie integracyjne. Zachęcamy wszystkich młodych do udziału w tym spotkaniu.

10.             Dziękujemy Różom Różańcowym za objęcie modlitwą kandydatów do bierzmowania.

11.             Ks. Adam Czuj od 1 listopada będzie sprawował 30 Mszy Świętych zamówionych z okazji pogrzebu za śp. Juliana Piękosz.

12.             Dziękuje za pracę przy sprzątaniu kościoła i zapraszam na sobotę.

13.             Serdecznie dziękuje za ofiary złożone na nasze parafialne inwestycje.

14.             Zachęcamy do zakupu i czytania czasopism katolickich. Jest nowy numer tygodnika "Niedziela", "Gościa Niedzielnego" z płytą, "Promyczek Dobra", kwartalnik "Miłujcie się" oraz prasa misyjna z kalendarzem.

Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie internetowej parafii są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowanych.

Liturgia na dziś