Spotkania dla dorosłych

SPOTKANIA DLA DOROSŁYCH

PARAFIA NARODZNIA NMP W BORZĘCINIE

TEMAT: Miłość i autorytet czyli dlaczego tata ma być tatą?


MIEJSCE: Dom bł. Karoliny


1. Czy  jest jeszcze miejsce na męskość w rodzinie?
2. Matczyny styl rodzicielstwa
3. Ojcowski styl rodzicielstwa
4. Przepis na dobre rodzicielstwo

         W spotkaniu organizowanym przez naszą parafię we współpracy z Diecezjalną Fundacją AUXILIUM, która m.inn. prowadzi  Poradnię Specjalistyczną ARKA weźmie udział psycholog - Bogna Białecka z Poznania, która gościła w naszej parafii w październiku ub. roku na spotkaniu poświęconym uzależnieniom dzieci i młodzieży od mediów społecznościowych i Internetu.

         Spotkanie z p. Bogną odbędzie się w najbliższy wtorek 05.03.2019r. o godz. 18.00 w domu bł. Karoliny . Spotkanie to adresowane jest w pierwszej kolejności do rodziców dzieci pierwszokomunijnych i bierzmowanych, wychowawców i wszystkich, którym leżu na sercu dobre wychowanie młodego pokolenia.

         Spotkanie to otwiera także cykl 7 katechez dla dorosłych, które będą się odbywać w naszej parafii przez kolejne wtorki Wielkiego Postu. Każde ze spotkań będzie mieć swój TEMAT, który zostanie nam przybliżony przez specjalistów współpracujących z Diecezjalną Fundacją AUXILIUM.Link do wydarzenia na stronie ARKI: http://arka.diecezja.tarnow.pl/wydarzenia/milosc-i-autorytet-czyli-dlaczego-tata-ma-byc-tata/Link do wydarzenia na Facebooku ARKI: https://www.facebook.com/events/2080106282084669/

KANCELARIA PARAFIALNA

CZYNNA CODZIENNIE
W GODZ. 7.30 - 8.00

I W ŚRODĘ PO WIECZORNEJ MSZY ŚWIĘTEJ
NIECZYNNA: NIEDZIELE, ŚWIĘTA,
PIERWSZE PIĄTKI MIESIĄCA

NARZECZENI: II i IV PIĄTEK MIESIĄCA
17.00 - 19.00

DO CHORYCH O KAŻDEJ PORZE

Nr konta

KBS O/Szczurowa

Nr rachunku: 15 8591 0007 0100 0006 4015 0001

 

Adres:
Parafia Rzymskokatolicka
Pw. Narodzenia NMP
Borzęcin 592
32-825 Borzęcin

 

Gmina Borzęcin

Borzecin herb

Diecezja Tarnowska

 kuria herb

RDN

 rdn malopolska logo 3 

Go to top