Ogłoszenie Szkoły Nowej Ewangelizacji św. Józefa w Tarnowie

Szkoła Nowej Ewangelizacji św. Józefa w Tarnowie zaprasza wszystkich chętnych na cykl 10 konferencji tworzących kurs ALPHA, który odbędzie się w Ośrodku Dialogu, Formacji i Misji Alegoria (Tarnów, Plac Kazimierza Wielkiego 5) i rozpocznie się 15 października br. o godz. 19:00.

Cotygodniowe konferencje i spotkania starają się przybliżać uczestnikom najważniejsze wątki związane z chrześcijaństwem. Podczas spotkań można zadawać trudne pytania, poznać ciekawych ludzi i smacznie zjeść. ALPHA jest zarówno dla osób wierzących, wątpiących jak i poszukujących Boga.

Uczestnictwo jest bezpłatne, ilość miejsc ograniczona. Rejestracja odbywa się za pośrednictwem formularza na stronie sne.tarnow.pl lub telefonicznie (730 066 929).

Szkoła Nowej Ewangelizacji zaprasza także na comiesięczną Mszę Świętą a po niej na modlitwę chwały i o uzdrowienie. Msze te odbywają się w kościele NMP Królowej Polski w Tarnowie Mościcach.

Szczegółowy terminarz i informacje w gablocie ogłoszeń i u ks. Leszka. Zapraszamy.