Ogłoszenia 25.08.2019 r.

Informacje duszpasterskie, XXI niedziela zwykła - 25.08.2019 r.

1.                 Przeżywamy XXI Niedzielę Zwykłą, która w naszej diecezji jest Niedzielą Synodalną.

2.                 Jutro Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej.

3.                 W środę Nowenna do Matki Bożej

4.                 W czwartek Koronka do Miłosierdzia Bożego.

5.                 W przyszłą niedzielę przypada 80 rocznica wybuchu II Wojny Światowej. Gminne obchody rozpoczniemy Eucharystią o 15.00 w naszym kościele. Nie będzie Mszy Świętej o 16.00. Następnie przejdziemy pod Pomnik Poległych i Pomordowanych. Pamiętajmy w naszych modlitwach o wszystkich ofiarach działań wojennych. Na stoliku pod chórem jest kilka bezpłatnych egzemplarzy Kuriera Borzęckiego, w którym opisano tragiczne wojenne losy mieszkańców naszej miejscowości.  

6.                 Bóg zapłać za wczorajsze posprzątanie kościoła i ofiarę 150 zł. 

7.                 Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej. Jest nowy Gość Niedzielny oraz Niedziela.

8.                 W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Marka Czarnego. Od uczestników pogrzebu będzie odprawione 4 Msze Święte. Natomiast od uczestników pogrzebu śp. Heleny Sacha 6 Mszy Świętych. Polećmy tych zmarłych Bożemu Miłosierdziu: Dobry Jezu...

KANCELARIA PARAFIALNA

CZYNNA CODZIENNIE
W GODZ. 7.30 - 8.00

I W ŚRODĘ PO WIECZORNEJ MSZY ŚWIĘTEJ
NIECZYNNA: NIEDZIELE, ŚWIĘTA,
PIERWSZE PIĄTKI MIESIĄCA

NARZECZENI: II i IV PIĄTEK MIESIĄCA
17.00 - 19.00

DO CHORYCH O KAŻDEJ PORZE

Nr konta

KBS O/Szczurowa

Nr rachunku: 15 8591 0007 0100 0006 4015 0001

 

Adres:
Parafia Rzymskokatolicka
Pw. Narodzenia NMP
Borzęcin 592
32-825 Borzęcin

 

Gmina Borzęcin

Borzecin herb

Diecezja Tarnowska

 kuria herb

RDN

 rdn malopolska logo 3 

Go to top