Ogłoszenia 08.09.2019

08 wrzesień 2019 Uroczystość odpustowa

1.     Uroczystość Narodzenia NMP głównej patronki diecezji. W naszej parafii odpust. Sumę będzie celebrował i homilię wygłosi ks. Czesław Paszyński.

2.     Msze Święte w dni powszednie o godz. 6:30, wieczorem o godz. 18:00.

3.     Środa Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy św. wieczornej.

4.     Czwartek Wspomnienie Najświętszego Imienia Marii.

5.     Piątek wspomnienie św. Jana Chryzostoma Biskupa i Doktora Kościoła.

6.     Sobota święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz.17.30.

7.     Przyszła niedziela - Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Zbiórka do puszek na Uniwersytet Papieski JPII w Krakowie i Tarnowie.

8.     Spotkania:

- Kandydaci do bierzmowania z klasy ósmej wraz z rodzicami - środa godz.      18.00

- ministranci i aspiranci - czwartek godz. 16:45

- lektorzy - czwartek po wieczornej Mszy Świętej w salce

- KSM - piątek godz. 19:00

- schola - sobota godz. 9:30

- DSM - sobota godz. 10.30

9.     Dziękuje za pracę przy sprzątaniu kościoła zakup kwiatów oraz dekorację i złożenie ofiary 140 zł.

10.             Serdecznie dziękuje za ofiary złożone na nasze parafialne inwestycje.

11.             Zachęcamy do zakupu i czytania czasopism katolickich. Jest nowy numer tygodnika "Niedziela", "Gościa Niedzielnego" i "Apostolstwo chorych".

12.             W piątek liturgią pogrzebową pożegnaliśmy śp. Zofię Rogóż, za którą zostanie odprawionych 3 Msze Święte od uczestników pogrzebu. W piątek zmarła Zofia Wojciechowska i Emilia Jarosz. Pogrzeb śp. Zofii o godz. 14.30 w poniedziałek a śp. Emilii o godz. 16.30 w poniedziałek. Ich nieśmiertelne dusze polecajmy Miłosierdziu Bożemu: "Wieczne odpoczywanie...".