Ogłoszenia 01.01.2020

1 stycznia 2020

1.     Dziś Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Marii - Nowy Rok, Światowy Dzień Modlitw o Pokój. Msze Święte jak w niedzielę.

2.     Czwartek św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu pierwszy miesiąca. Całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu. Troskę o Najświętszy Sakrament proszę o przejęcie przez nasze wspólnoty Różańcowe.

3.     Piątek pierwszy miesiąca. Od godz. 8:00 odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną. Msze Święte: w DPS o godz. 15:00, na Łazach o godz. 15:30. Wystawienie Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi od godz. 16:00. Msza dla młodzieży i wspólne kolędowanie o godz. 19.00.

4.     Sobota pierwsza miesiąca. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Marii Panny po rannej Mszy Świętej. Nabożeństwo do Matki Bożej i św. Ojca Pio o godz. 16.30 po nim wieczorna Msza Święta.

5.     W najbliższą niedzielę młodzież będzie rozprowadzać pakiety naUroczystość Trzech Króli: kredę, kadzidło i specjalny węgielek. Zachęcamy donabycia i wsparcia działalności naszego KSM.

6.  Dziękujemy wszystkim, dzięki którym mogła odbyć się akcja Kolędników Misyjnych. Dziękujemy wszystkim dzieciom, które odwiedzały nasze domy,

ale i rodzicom, którzy wiele trudu włożyli w przygotowanie strojów i opiekę

nad dziećmi. Dziękujemy także tym wszystkim, którzy otworzyli drzwi swoich

domów dla naszych małych misjonarzy i wsparli ofiarą dzieci z krajów

misyjnych, a naszych kolędników także słodyczami. Bóg zapłać.

7.     Poniedziałek - Uroczystość Objawienia Pańskiego - Trzech Króli. Poświecenie złota, kadzidła i kredy na każdej Mszy Świętej. Orszak Trzech Króli wyruszy o godz. 10:30 z parkingu przed szkołą. Już dziś zachęcamy wszystkich do udziału. Zachęcamy, aby zgromadzić się kilka minut wcześniej. W tym czasie młodzież będzie rozdawać orszakowe korony. Orszak rozpocznie także uroczyste dziękczynienie za tegoroczną Kolędę Misyjną, dlatego wszyscy kolędnicy w swoich strojach przejdą na czele orszaku do kościoła. Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w tej procesji, którą ukoronuje złożenie darów Dzieciątku Jezus oraz Eucharystia o godz. 11:00.

9.     Dziękuję za życzenia noworoczne i życzę Wam Drodzy Bracia i Siostry aby Dobry Bóg w tym Nowym Roku zlał na Was obfitość pokoju i szczęścia, siły i odwagi, miłosiernej miłości i mądrości.

10.             Wizyta duszpasterska: