Ogłoszenia 16.02.2020

16 luty 2020

1.     Szósta niedziela zwykła.Nabożeństwo Czterdziestogodzinne:12.00 - Dzieci, 12.30 - Matki, 13.30 - Młodzież, 14.30 - Ojcowie, 15.30 - Nieszpory Eucharystyczne

2.     Mszę Święte w dni powszednie rano o godz. 6:30, wieczorem o godz. 17:00.

3.     Wtorek pogrzeb Mamy ks. Józefa Makowskiego śp. Ludwiki Makowskiej o godz. 14.00. Odeszła do wieczności wczoraj. Różaniec dziś po wieczornej Mszy św.

4.     Środa nowenna do M. B. Nieustającej Pomocy po wieczornej Mszy świętej.

5.     Piątek spowiedź dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania ich bliskich i świadków od godz. 16.00.

6.     Sobota święto Katedry św. Piotra Apostoła. W naszej parafii pierwszy dzień wizytacji kanonicznej, którą prowadzi Ks. Bp. Stanisław Salaterski.

- godz. 14.00 Msza św. w DPS z poświęceniem Domu i Kaplicy. Spotkanie z mieszkańcami i personelem.

- godz. 16.00 spotkanie Ks. Bp. z Radą Duszpasterską w Domu bł. Karoliny.

- godz. 17.00 Przywitanie Ks. Bp. w naszej świątyni i Msza św. z udzieleniem sakramentu bierzmowania.

7.     Przyszła niedziela drugi dzień Wizytacji Kanonicznej i trzecia niedziela Nabożeństwa Czterdziestogodzinnego. Na Mszę św. o godz. 7.00 zapraszam wszystkie wspólnoty Żywego Różańca oraz wspólnoty dorosłych: Caritas, Akcji Katolickiej, Zespołu Synodalnego, Radio Maryja. Na Mszę św. o godz. 11.00 zapraszam młodzież i dzieci.

8.     Spotkania w tygodniu:

- Ministranci - poniedziałek godz. 16:00

- Lektorzy - wtorek godz. 16.00

- Spotkanie dla dorosłych- czwartek godz. 19:00

- KSM - piątek godz. 19:00

- Chór - piątek godz. 18:00

- Schola - sobota godz. 9:30

- DSM - sobota godz. 10:30

9.  Kandydaci do bierzmowania wraz z rodzicami będą przeżywać Triduum przed

przyjęciem sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej w środę, czwartek i piątek o godz. 17.00. Próba przed bierzmowaniem będzie w piątek po wieczornej Mszy świętej. Zapraszamy także świadków bierzmowania.

10.                           Rozpoczęły się zapisy na czerwcowy wyjazd do Niepokalanowa, Gdańska, Gdyni, Sopotu i Gietrzwałdu. Ze względu na konieczność rezerwacji hoteli prosimy o dokonanie zapisów w najbliższym tygodniu.

11.             Dziękuje za pracę przy sprzątaniu kościoła i złożenie ofiary 150 zł. Zapraszam na sobotę godz.8.00: Rodziców młodzieży przystępującej do sakramentu bierzmowania .

12.             Dziękuje za ofiary złożone na nasze parafialne inwestycje:

13.             Zapraszam do zakupu czasopism, aktualne tygodniki: "Niedziela", "Gość Niedzielny" oraz miesięczniki misyjne.

14.             Liturgią pogrzebową przegnaliśmy wczoraj Teresę Kopacz z Dębicy. Od uczestników pogrzebu jedna Msza św.