Ogłoszenia 22.03.2020

22 marzec 2020

1.     Czwarta niedziela Wielkiego Postu zwana Laetare - Raduj się Jerozolimo. Caritas parafialna rozprowadza paschaliki oraz baranki na stół wielkanocny. Ofiary składane to jałmużna dla ubogich. Ofiarę na kwiaty do Bożego Grobu można złożyć do skrzynki będącej przy filarze przy wejściu.

2.     Msze Święte w niedzielę o godz. 7.00, 9.00, 11,00, 14,00 i 16,30 w Łazach o godz. 10.00. W tygodniu o godz. 6:30, 7.00 i wieczorem o godz. 17:00.

3.     Nabożeństwa Wielkopostne:

4.     Droga Krzyżowa - piątek godz. 15:00 i godz. 19:00.

5.     Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 15:30.

6.     Prosimy o uczestnictwo w Mszach św. i nabożeństwach wielkopostnych przez Internet zgodnie z zarządzeniem Bp. Ordynariusza. Konieczne jest by liczba wiernych będących w kościele nie przekraczała 50 Osób.

7.     Wtorek Dzień Misjonarzy Męczenników.

8.     Środa Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Dzień Świętości Życia - Duchowa Adopcja. Zapraszamy do podjęcia modlitwy za dzieci poczęte zagrożone aborcją.

4. Czwartek Dzień modlitw za więźniów.

5.Przyszła niedziela Piąta Wielkiego Postu - Niedziela Synodalna.

9.     Wszystkie spotkania organizowane przez Parafię zawieszone do odwołania.

10.             Caritas Parafialna organizuje Akcję "KILO". Serdecznie proszę właścicieli sklepów o przyjęcie przedstawicieli Caritasu i pozwolenie na rozstawienie koszy na terenie sklepu. W tych trudnych dniach pamiętajmy o chorych i samotnych szczególnie starszych. Zatroszczmy się o Nich.

11.             Dziękuje za pracę przy sprzątaniu kościoła i złożenie ofiary 90 zł.

12.             Zapraszam do zakupu czasopism, aktualne tygodniki: "Niedziela", "Gość Niedzielny", prasa misyjna.

13.             Liturgią pogrzebową w minionym tygodniu pożegnaliśmy Irenę Wala - 1 Msza św. od uczestników pogrzebu i Stanisława Piękosza - 2 Msze św. od uczestników pogrzebu.