Ogłoszenia 12.04.2020

12 kwiecień 2020 Zmartwychwstanie

1.     Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego rozpoczyna Oktawę największych świąt chrześcijan. Życzymy wszystkim otwartości na dar życia wylanego na nas przez Zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa.

2.     Dziś trzeci dzień Nowenny przed Niedzielą Miłosierdzia. Pamiętajmy w domach o modlitwie do Jezusa Miłosiernego, aby uleczył Świat od epidemii.

3.     Jutro Poniedziałek w Oktawie Wielkanocy Drugi Dzień Świąt. Dzień Pamięci Zbrodni Katyńskiej. Msze Św. Jak w niedzielę.

4.     Ofiary: na inwestycje parafialne, utrzymanie Parafii, stypendia mszalne oraz inne można składać do skrzynki zawieszonej na drzwiach wahadłowych przy wejściu głównym.

5.     Drzwi główne naszego kościoła są zawsze otwarte zapraszamy do nawiedzania kościoła i prywatnej modlitwy w czasie dogodnym.

6.     Msze Św. w tygodniu o godz. 6:30, 7.00 i wieczorem o godz. 18:00.

7.     Prosimy o uczestnictwo w Mszach św. i nabożeństwach przez Internet zgodnie z zarządzeniem Ks. Bp. Ordynariusza. Prosimy aby w poszczególnych Mszach św. uczestniczyły tylko osoby, które zamówiły intencje Mszy.

8.     Najbliższa niedziela to niedziela Miłosierdzia.

9.     Dziękuję za ofiary na nasze parafialne inwestycje

10.             Dziękuje za pracę przy sprzątaniu kościoła i złożenie ofiary 150 zł. Zapraszam na sobotę: Panie: Beatę Ciochoń, Ewę Gzyl, Elżbietę Limanówka i Panów: Stanisława Borowca i Romana Rechula.

11.             Liturgią pogrzebową w minionym tygodniu pożegnaliśmy Stanisława Kobyłeckiego polecajmy jego nieśmiertelną duszę Bogu: Wieczny odpoczynek.....