Ogłoszenia 19.04.2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

PARAFIA NARODZNIA NMP W BORZĘCINIE

19 kwiecień 2020 Niedziela

1.     Druga Niedziela Wielkanocna - Niedziela Miłosierdzia Bożego. Pamiętajmy w domach o modlitwie do Jezusa Miłosiernego, aby uleczył Świat od epidemii. O godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Bożego Miłosirdzia.

2.     Msze Św. w tygodniu o godz. 6:30, 7.00 i wieczorem o godz. 18:00. W niedzielę dodatkowa o godzinie 14.00.

3.     Liczba wszystkich osób przebywających w kościele lub kaplicy od 20.04.20r. tj. od jutra nie może przekraczać limitu wyznaczonego przez władze państwowe. Dla naszej świątyni jest to 70 osób a dla kaplicy w Łazach 7 osób.Pierwszeństwo uczestnictwa w danej celebracji mają osoby związane z zamówioną intencją lub – w przypadku Mszy pogrzebowej – najbliższa rodzina. Pozostałe osoby mogą w niej uczestniczyć w miarę wolnych miejsc. Nadal korzystajmy z telewizyjnych, radiowych i internetowych transmisji Mszy św. i nabożeństw.

4.     Czwartek Św. Wojciecha Bp. i Męczennika głównego patrona Polski.

5.     Sobota Św. Marka, Ewangelisty patrona pracującego w śród nas Ks. Marka. Zapraszam do modlitwy za naszego Kapłana. Życzymy Mu opieki Św. Patrona, trwania w radości z pracy duszpasterskiej, pomysłów w jej realizacji i zażyłości z Naszą Patronką NMP Borzęcińską.

6.     Najbliższa niedziela to niedziela Biblijna.

7.     Ofiary: na inwestycje parafialne, utrzymanie Parafii, stypendia mszalne oraz inne można składać do skrzynki zawieszonej na drzwiach wahadłowych przy wejściu głównym.

8.     Drzwi główne naszego kościoła są zawsze otwarte zapraszamy do nawiedzania kościoła i prywatnej modlitwy w czasie dogodnym.

9.     Dziękuję za ofiary na nasze parafialne inwestycje.

10.             Dziękuje za pracę przy sprzątaniu kościoła i złożenie ofiary 150 zł. Zapraszam na sobotę: Panie: Danutę Mądrzyk, Lucynę Maślak, Agnieszkę Zaczyńską, Bożenę Madej i Pana Rafała Gzyla.

11.             Liturgią pogrzebową w minionym tygodniu pożegnaliśmy Józefa Dudę polecajmy jego nieśmiertelną duszę Bogu: Wieczny odpoczynek.....

                                                                                     

KANCELARIA PARAFIALNA

CZYNNA CODZIENNIE
W GODZ. 7.30 - 8.00

I W ŚRODĘ PO WIECZORNEJ MSZY ŚWIĘTEJ
NIECZYNNA: NIEDZIELE, ŚWIĘTA,
PIERWSZE PIĄTKI MIESIĄCA

NARZECZENI: II i IV PIĄTEK MIESIĄCA
17.00 - 19.00

DO CHORYCH O KAŻDEJ PORZE

Nr konta

KBS O/Szczurowa

Nr rachunku: 15 8591 0007 0100 0006 4015 0001

 

Adres:
Parafia Rzymskokatolicka
Pw. Narodzenia NMP
Borzęcin 592
32-825 Borzęcin

 

Gmina Borzęcin

Borzecin herb

Diecezja Tarnowska

 kuria herb

RDN

 rdn malopolska logo 3 

Go to top