Ogłoszenia 17.05.2020

17 maja 2020 Niedziela

1.     Szósta Niedziela Wielkanocna. Msze św. popołudniu o godz. 14.00, 16.00 i 18.00. Nabożeństwo majowe o godz. 15.30

2.     Msze Św. w tygodniu o godz. 6:30 i wieczorem o godz. 18:00. W niedzielę dodatkowe o godz.: 10.00 i 14.00 w Łazach o godz. 10.00.

3.     Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 18.00 a w niedzielę o godz. 15.30.

4.     Limit wiernych przebywających w naszej świątyni od dzisiaj to 103 osoby.Pozostali wierni mogą w niej uczestniczyć na zewnątrz świątyni, tam też są przygotowane ławki.

Pamiętajmy o słowach Ojca Świętego Franciszka, który przestrzega nas przed niebezpieczeństwem ograniczania praktykowania wiary wyłącznie do wymiaruwirtualnego. Episkopat Polski zachęca do uczestniczenia w nabożeństwach w świątyniach.

5.     Prosimy, aby zgłaszać chęć udziału w niedzielnej Eucharystii. Pomoże to również pozostałym osobom wybrać tę Mszę Świętą, gdzie będzie mniej osób. Od dziś można u ks. Marka dokonać także stałego zgłoszenia, aby nie trzeba było ponawiać go na każdą niedzielę.

6.     W najbliższe trzy dni Kościół wznosi modlitwy o urodzaje i ustrzeżenie od głodu.

7.     Poniedziałek setna rocznica urodzin św. Jana Pawła II. Zapraszam na modlitewne czuwanie o godz. 20.00. Będziemy dziękować za Dar Wielkiego Świętego Polaka.

8.     Z okazji urodzin Jana Pawła II nasz KSM oraz dzieci z naszej parafii przygotowują Urodzinowy Tort Modlitwy dla Ojca Świętego. Pokolorowane świece wraz z modlitwą do Jana Pawła II prosimy zostawiać w przedsionku kościoła. Tort Modlitwy będzie można zobaczyć jutro przed naszym kościołem. Niech to będzie dla nas czas wdzięczności Bogu za dar świętego papieża

9.     W piątek rozpoczniemy nowennę do Ducha św.

10.             W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

11.             Ofiary: na inwestycje parafialne, utrzymanie Parafii, stypendia mszalne oraz inne można składać do skrzynki zawieszonej na drzwiach wahadłowych przy wejściu głównym. Drzwi główne naszego kościoła są zawsze otwarte zapraszamy do nawiedzania kościoła.

12.             Dziękuję za ofiary na nasze parafialne inwestycje.

13.             Dziękuje za pracę przy sprzątaniu kościoła i złożenie ofiary 150 zł.

14.             Zapraszam do zakupu czasopism, aktualne tygodniki: "Niedziela", "Gość Niedzielny".