Ogłoszenia 14.06.2020

14 czerwiec 2020 Niedziela

1.     11 Niedziela Najświętszej w Oktawie Bożego Ciała. Dziś składka inwestycyjna, zaś do puszek na UJPII.Msze św. popołudniu o godz. 14.00 i 16.00. Różaniec o ustanie pandemii o godz. 15.30

2.     Msze Św. w tygodniu o godz. 6:30 i wieczorem o godz. 18:00 z procesją. W niedzielę dodatkowa o godz. 14.00 w Łazach i DPS o godz. 10.00.

3.     Nabożeństwa czerwcowe codziennie po Mszy św. wieczornej a w niedzielę po Mszy o godz. 11.00.

4.     Środa wspomnienie św. Brata Alberta.

5.     Czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała. Błogosławieństwo wianków i błogosławieństwo dzieci.

6.     Piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.

7.     Sobota wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.

8.     Niedziela 12 zwykła - Diecezjalne Święto Rodziny.

9.     Pragnę zaprosić chętnych do modlitwy różańcowej o ustanie pandemii do kościoła. Różaniec odmawiamy przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.30. Proszę o prowadzenie modlitwy różańcowej przez poszczególne Wspólnoty Żywego Różańca. Chęć prowadzenia modlitwy proszę zgłosić w zakrystii. Dziękuję Wspólnotom, które już tę modlitwę podjęły.

10.             Spotkania w kościele:

Uczniowie kl. III a i b wraz z rodzicami - wtorek godz. 19.00.

Uczniowie kl. VII wraz z rodzicami - środa godz. 19.00;

Uczniowie kl. VI a i b wraz z rodzicami piątek godz. 19,00

11.             Ofiary: na inwestycje parafialne, utrzymanie Parafii, stypendia mszalne oraz inne można składać do skrzynki zawieszonej na drzwiach wahadłowych przy wejściu głównym.

12.             Dziękuję mieszkańcom rejonu I za przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało.

13.             Dziękuję za ofiary na nasze parafialne inwestycje:

14.             Dziękuje za pracę przy sprzątaniu kościoła i złożenie ofiary 150 zł. Zapraszam na sobotę: Panie: Renatę Michalec, Krystynę Mika, Halinę Michalec, Kazimierę Białek i Grażynę Ciesielską.

15.             Zapraszam do zakupu czasopism, aktualne tygodniki: "Niedziela", "Gość Niedzielny".

16.             Liturgią Pogrzebowąw minionym tygodniupożegnaliśmy Marię Klisiewicz - 2 Msze św. od uczestników pogrzebu: "Wieczne odpoczywanie....".