Ogłoszenia 21.06.2020

21 czerwiec 2020 Niedziela

1.     12 Niedziela zwykła.Msze św. popołudniu o godz. 14.00 i 16.00. Różaniec o ustanie pandemii o godz. 15.30

2.     Msze Św. w tygodniu o godz. 6:30 i wieczorem o godz. 18. W przyszłą niedzielę z racji I Komunii dodatkowa o godz. 14.00 (nie będzie już tej Mszy św. w wakacje) w Łazach i DPS o godz. 10.00.

3.     Nabożeństwa czerwcowe codziennie po Mszy św. wieczornej.

4.     Środa uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

5.     Czwartek spowiedź na zakończenie roku szkolnego a zarazem przed I piątkiem lipca od godz. 17.00. Nie Będzie spowiedzi w przyszłym tygodniu dlatego zapraszam na czwartek szczególnie dzieci.

6.     Piątek uroczyste zakończenie roku szkolnego Msza św. o godz. 9.00.

7.     Sobota wspomnienie NMP Nieustającej Pomocy. Spowiedź dla dzieci klas trzecich i ich bliskich przed I Komunią o godz. 9.00.

8.     W przyszłą niedzielę w naszej parafii Uroczystość I Komunii Św. na Mszy Św. o godz.11.00. Gorąco proszę aby tę Mszę św. pozostawić dla rodzin i gości dzieci I komunijnych.

9.     Zapraszam chętnych do modlitwy różańcowej o ustanie pandemii do kościoła. Różaniec odmawiamy przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.30. Proszę o prowadzenie modlitwy różańcowej przez poszczególne Wspólnoty Żywego Różańca. Chęć prowadzenia modlitwy zgłoszamy w zakrystii. Dziękuję Wspólnotom, które już tę modlitwę podjęły.

10.             Ofiary: na inwestycje parafialne, utrzymanie Parafii, stypendia mszalne oraz inne można składać do skrzynki zawieszonej na drzwiach wahadłowych przy wejściu głównym.

11.             Dziękuję za ofiary na nasze parafialne inwestycje złożone w ostatnią niedzielę na tacę i indywidualne.

12.             Dziękuje za pracę przy sprzątaniu kościoła i złożenie ofiary 150 zł. Sprzątnie w tym tygodniu podejmą rodzice dzieci I Komunijnych serdecznie ich zapraszam.

13.             Zapraszam do zakupu czasopism, aktualne tygodniki: "Niedziela", "Gość Niedzielny".

14.             Liturgią Pogrzebowąw minionym tygodniupożegnaliśmy Józefa Szczupała - 2 Msze św. od uczestników pogrzebu i Kazimierza Klisiewicza - 1 Msza św. od uczestników pogrzebu. Wczoraj do wieczności odszedł z naszej Wspólnoty Andrzej Badowski lat 71, pogrzeb we wtorek Msza Św. o godz. 16.30. Odszedł także Stanisław Jarosz lat 85, Msza św. pogrzebowa wtorek godz. 9.30 : "Wieczne odpoczywanie....".