Ogłoszenia 19.07.2020

19 lipiec 2020 Niedziela

1.     16 Niedziela zwykła. Składka przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie. Msza św. popołudniu o godz. 16.00. Różaniec o ustanie pandemii o godz. 15.30

2.     Msze Św. w tygodniu o godz. 6:30 i wieczorem o godz. 18.00. W Łazach i DPS Msze św. niedzielne o godz. 10.00.

3.     Poniedziałek - św. Małgorzaty, patronki miasta Nowego Sącza.

4.     Środa - św. Marii Magdaleny.

5.     Czwartek - św. Brygidy, patronki Europy.

6.     Piątek - św. Kingi, Patronki Diecezji

7.     Sobota św. Jakuba, Apostoła i św. Krzysztofa patrona kierowców. Modlitwa za kierowców i poświęcenie pojazdów po Mszy św. wieczornej.

8.     W przyszłą niedzielę modlitwa za kierowców i poświęcenie pojazdów po każdej Mszy św.

9.     Zapraszam chętnych do modlitwy różańcowej o ustanie pandemii do kościoła. Różaniec odmawiamy przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.30. Proszę o prowadzenie modlitwy różańcowej przez poszczególne Wspólnoty Żywego Różańca. Chęć prowadzenia modlitwy zgłaszamy w zakrystii.

10.        Ofiary: na inwestycje parafialne, utrzymanie Parafii, stypendia mszalne oraz inne można składać do skrzynki zawieszonej na drzwiach wahadłowych przy wejściu głównym.

11.             Dziękuję Radzie Parafialnej za organizację zbiórki funduszy na utrzymanie cmentarza. Od dzisiaj będą docierać do waszych domów listy. Kwota składanej ofiary to 40 zł. Dziękuję za Waszą ofiarność, tym bardziej że cena odpadów komunalnych znacząco wzrosła.

12.             Dziękuję za ofiary na nasze parafialne inwestycje:

13.             Dziękuje za pracę przy sprzątaniu kościoła i złożenie ofiary 150 zł.. Zapraszam na sobotę Panie: Natalię Kułak, Barbarę Majka, Halinę Małek, Martę Rogóż, Beatę Staśko.

14.             Zapraszam do zakupu czasopism, aktualne tygodniki: "Niedziela", "Gość Niedzielny", Czasopisma dla dzieci i młodzieży.

15.             Do wieczności z naszej Wspólnoty odeszła w poniedziałek Zofia Wyczesana. pożegnaliśmy Ją w środę - 3 Msze św. od uczestników pogrzebu.