18.08.2019

Informacje duszpasterskie, XX niedziela zwykła - 18.08.2019 r.

1.                Przeżywamy XX Niedzielę Zwykłą. O 16.00 Msza Święta z Nieszporami.

2.                W środę Nowenna do Matki Bożej

3.                W czwartek Koronka do Miłosierdzia Bożego.

4.                Wyjazd wycieczki do Zakopanego będzie jutro o 7.00. Powrót o 21.00. Zabieramy kanapki, wodę i nakrycie głowy.

5.                W niedzielę na Jasną Górę dotrze Piesza Pielgrzymka z Tarnowa. Polecajmy w naszych modlitwach wszystkich pątników, a zwłaszcza naszych parafian, którzy podjęli trud pielgrzymowania.

6.                Dziękujemy za składane ofiary na cele inwestycyjne. Bóg zapłać.

7.                Bóg zapłać za wczorajsze posprzątanie kościoła i ofiarę 150 zł.

8.                Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej. Jak co tydzień jest nowy Gość Niedzielny oraz Niedziela.

9.                W minionym tygodniu zmarł śp. Marek Czarny. Jego pogrzeb będzie dopiero ustalony. Polećmy go Bożemu Miłosierdziu: Dobry Jezu...