kat 27/1

Ia - 25.06.2020

1b - 24.06.2020

Materiały dla uczniów, którzy nie mogą uczestniczyć w zajęciach za pomocą Skype.

To nasze ostatnie zajęcia w tym roku szkolnym.

Dowiedzieliśmy się dużo Panu Bogu i o naszej wierze.

Przed nami czas wakacji.

Staraj się także w czasie wakacji być przyjacielem Pana Jezusa.

A przyjaciel Jezusa zawsze pamięta o pacierzu, o niedzielnej Mszy Świetej i o pomocy innym ludziom.

We Mszy Świętej możesz uczestniczyć nie tylko w swoim kościele parafialnym, ale także tam, gdzie będziesz na wakacjach.

Wykonaj ćwiczenie 1 na stronie 72 i 73.

Na znaczku możesz narysować swoją modlitwę, różaniec, kościół lub swój własny projekt.

Zdjęcie swojej pracy prześlij na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Dziekuję za ten wspólnie spędzony czas (także w czasie zdalnego nauczania).

Życzę Ci dobrego przeżycia czasu wakacji. Niech Tobie i Twoim bliskim Pan Jezus błogosławi.

Kat 26/1

1b - 22.06.2020

1a - 24.06.2020

Oglądnij film: Ojcze nasz

Wykoloruj: Jezus naucza

Zdjęcie swojej pracy przyślij na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kat 25/1

Ib - 15.06.2020

Oglądnij film: Wybacz nam nasze winy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">

Kat 24/1

10.06.2020

Przed nami Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa. W tym dniu szczególnie oddajemy cześć Panu Jezusowi pod postaciami chleba i wina. W tym  też dniu idziemy z Panem Jezusem w procesji do czterech ołtarzy.

Oglądnij film: Film

Zobacz jak wyglądała procesja Bożego Ciała w zeszłym roku: zdjęcia

Zobacz Twój projekt ołtarza na stronie 65.

Wykoloruj: obrazek

Kat 23/1

Ia - 04.06.2020

Ib - 08.06.2020

Materiały dla dzieci, które nie mogą uczestniczyć w zajęciach za pomocą Skype:

Oglądnij film: Zagubiona owca

Wykoloruj obrazek: Zagubiona owca

Jeśli nie możesz wydrukowac, spróbuj narysować podobny obrazek.

Więcej artykułów…