Spowiedź indywidualna

W związku z panująca sytuacją swoją chęć skorzystania z sakramentu pokuty należy zgłosić. Można to zrobić na stronie naszego KSM na fb (kliknij tutaj). Pod każdym wyznaczonym dniem są rozpisane w komentarzach godziny spowiedzi i przy wybranej godzinie proszę kliknąć "Lubię to". Maksymalnie 5 osób na każdą wyznaczoną godzinę. Jeśli nie ma danej godziny, to znaczy, że już jest zajęta. Gdyby zabrakło wolnych terminów, dopiszemy kolejne. Pomóżmy też zgłosić się osobom nie korzystającym z internetu.  

Osoby nie korzystające z fb mogą się zgłosić u ks. Marka na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie. 

KANCELARIA PARAFIALNA

CZYNNA CODZIENNIE
W GODZ. 7.30 - 8.00

I W ŚRODĘ PO WIECZORNEJ MSZY ŚWIĘTEJ
NIECZYNNA: NIEDZIELE, ŚWIĘTA,
PIERWSZE PIĄTKI MIESIĄCA

NARZECZENI: II i IV PIĄTEK MIESIĄCA
17.00 - 19.00

DO CHORYCH O KAŻDEJ PORZE

Nr konta

KBS O/Szczurowa

Nr rachunku: 15 8591 0007 0100 0006 4015 0001

 

Adres:
Parafia Rzymskokatolicka
Pw. Narodzenia NMP
Borzęcin 592
32-825 Borzęcin

 

Gmina Borzęcin

Borzecin herb

Diecezja Tarnowska

 kuria herb

RDN

 rdn malopolska logo 3 

Go to top