Błąd
  • Błąd podczas ładowania danych z kanału informacyjnego

Komunikat techniczny

Komunikat techniczny

Jak zdążyliście Państwo zauważyć nasza strona internetowa przez ostatni okres czasu została znacznie zmodyfikowana. Zmieniona została szata graficzna, oraz kilka funkcji, które działały na poprzedniej witrynie. Bardzo chcemy przeprosić Państwa za braki w informacjach, które powinny być na bieżąco aktualizowane, ale spowodowane było to przeniesieniem strony na inne konto hostingowe do nowego usługodawcy ponieważ poprzedni nie wywiązał się z umowy i zdarzały się częste problemy podczas odwiedzin naszej witryny. Poczynione działania w dużej mierze poprawią jakość funkcjonowania strony. W tym momencie trwa aktualizacja informacji. Jeszcze raz wszystkich odwiedzających przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

Administrator

KANCELARIA PARAFIALNA

CZYNNA CODZIENNIE
W GODZ. 7.30 - 8.00

I W ŚRODĘ PO WIECZORNEJ MSZY ŚWIĘTEJ
NIECZYNNA: NIEDZIELE, ŚWIĘTA,
PIERWSZE PIĄTKI MIESIĄCA

NARZECZENI: II i IV PIĄTEK MIESIĄCA
17.00 - 19.00

DO CHORYCH O KAŻDEJ PORZE

Nr konta

KBS O/Szczurowa

Nr rachunku: 15 8591 0007 0100 0006 4015 0001

 

Adres:
Parafia Rzymskokatolicka
Pw. Narodzenia NMP
Borzęcin 592
32-825 Borzęcin

 

Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii pod wezwaniem Narodzenia NMP w Borzęcinie umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.

Polityka prywatności

Z życia Kościoła

Liturgia na dziś

RSS

Gmina Borzęcin

Borzecin herb

Diecezja Tarnowska

 kuria herb

RDN

 rdn malopolska logo 3 

Go to top