Urodzinowy Tort Modlitwy

Jan paweł II z krzyzem

W poniedziałek obchodzić będziemy setne urodziny św. Jana Pawła II. Wraz KSM i dziećmi z naszej parafii chcemy przygotować dla naszego Jubilata prezent urodzinowy. Skoro urodziny, to nie może zabraknąć tortu. Jednak dla Jana Pawła II musi to być tort wyjątkowy. Chcemy przygotować Urodzinowy Tort Modlitwy. Tak duży, żeby było go widać z nieba.

Zachęcamy, aby każde dziecko (ale mogą także starsi) wykolorowało zamieszczoną niżej świecę i napisało na jej odwrocie swoją modlitwę do Jana Pawła II. Może to być podziękowanie, może to być prośba. Mogą tam być także nasze dobre uczynki i postanowienia, które będą naszym urodzinowym prezentem. 

Prosimy, aby do niedzieli przygotowaną świecę dostarczyć do przedsionka kościoła.

Mamy nadzieję, że w poniedziałek przynajmniej sto świec pojawi się na naszym Urodzinowym Torcie Modlitwy. 

Do pobrania: świeca 

KANCELARIA PARAFIALNA

CZYNNA CODZIENNIE
W GODZ. 7.30 - 8.00

I W ŚRODĘ PO WIECZORNEJ MSZY ŚWIĘTEJ
NIECZYNNA: NIEDZIELE, ŚWIĘTA,
PIERWSZE PIĄTKI MIESIĄCA

NARZECZENI: II i IV PIĄTEK MIESIĄCA
17.00 - 19.00

DO CHORYCH O KAŻDEJ PORZE

Nr konta

KBS O/Szczurowa

Nr rachunku: 15 8591 0007 0100 0006 4015 0001

 

Adres:
Parafia Rzymskokatolicka
Pw. Narodzenia NMP
Borzęcin 592
32-825 Borzęcin

 

Gmina Borzęcin

Borzecin herb

Diecezja Tarnowska

 kuria herb

RDN

 rdn malopolska logo 3 

Go to top