• Błąd podczas ładowania danych z kanału informacyjnego

Wycieczka rowerowa do Wał Rudy

Pielgrzymka rowerowa uczniów klas III do Wał Rudy

18 września uczniowie klas III gimnazjum wzięli udział w rowerowej pielgrzymce do domu bł. Karoliny Kózki w Wał Rudzie. Wyjazd zorganizował ks. Rafał Zielonka, a opiekę nad młodzieżą pełnili: pp. Beata Staśko, Barbara Szwiec, Joanna Bodzioch i ks. Czesław Paszyński. Pielgrzymom towarzyszyła także pielęgniarka p. Małgorzata Fasula. Gimnazjaliści uczestniczyli w nabożeństwie Drogi Krzyżowej szlakiem życia i męczeństwa bł. Karoliny, a następnie we mszy św., którą w imieniu trzecioklasistów, opiekunów i ich rodzin koncelebrował ks. Czesław Paszyński.

Tekst/zdjęcia: Joanna Bodzioch

Źródło: www.zs-borzecin.edu.pl

Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii pod wezwaniem Narodzenia NMP w Borzęcinie umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.