Błąd
  • Błąd podczas ładowania danych z kanału informacyjnego

Uroczystosci odpustowe w Łazach

Uroczystosci odpustowe w Łazach

 

W niedzielę, 6 października w Łazach przeżywaliśmy odpust ku czci św. Franciszka. Uroczysta suma odpustowa rozpoczęła się o godz. 11.00. Eucharystii przewodniczył ks. Paweł Płatek, który również wygłosił Słowo Boże. Świętowanie zaczęliśmy od poświęcenia obejścia wokół kaplicy, które zostało niedawno oddane do użytku. Po Mszy św. tradycyjnie już odbyła się procesja, w której czciliśmy Chrystusa pod postacią chleba.

 

 

Zdjęcia: Magdalena Serwa

 

KANCELARIA PARAFIALNA

CZYNNA CODZIENNIE
W GODZ. 7.30 - 8.00

I W ŚRODĘ PO WIECZORNEJ MSZY ŚWIĘTEJ
NIECZYNNA: NIEDZIELE, ŚWIĘTA,
PIERWSZE PIĄTKI MIESIĄCA

NARZECZENI: II i IV PIĄTEK MIESIĄCA
17.00 - 19.00

DO CHORYCH O KAŻDEJ PORZE

Nr konta

KBS O/Szczurowa

Nr rachunku: 15 8591 0007 0100 0006 4015 0001

 

Adres:
Parafia Rzymskokatolicka
Pw. Narodzenia NMP
Borzęcin 592
32-825 Borzęcin

 

Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii pod wezwaniem Narodzenia NMP w Borzęcinie umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.

Polityka prywatności

Z życia Kościoła

Liturgia na dziś

RSS

Gmina Borzęcin

Borzecin herb

Diecezja Tarnowska

 kuria herb

RDN

 rdn malopolska logo 3 

Go to top