Błąd
  • Błąd podczas ładowania danych z kanału informacyjnego

Roraty 2013 podsumowania czas

Roraty w naszej wspólnocie parafialnej

Powoli dobiega końca czas adwentu. Wielu z nas przygotowuje się na rożne sposoby. Ale i w naszej świątyni wielu z parafian wybrało podobną formę oczekiwania na Boże Narodzenia. W dni powszednie adwentu wczesnym rankiem około godziny 6.25 gromadzą się na roratach. A niektórzy przychodzą na godzinę 6.00, aby wyśpiewać Godzinki ku czci Matki Najświętszej. Roraty w naszej parafii są bardzo zakorzenione, co wyraża się także w frekwencji uczestnictwa. Gromadzą się starsi, ale i młodsi, w tym prawie 120 dzieci, o czym świadczą rozdane medaliony z podobiznami naszych bohaterów roratnich. Ponadto wszystkie miejsca w naszej świątyni zostają zajęte na wspólnej modlitwie. Za to czuwanie adwentowe Bogu niech będą dzięki. PAN JEST BLISKO!

KANCELARIA PARAFIALNA

CZYNNA CODZIENNIE
W GODZ. 7.30 - 8.00

I W ŚRODĘ PO WIECZORNEJ MSZY ŚWIĘTEJ
NIECZYNNA: NIEDZIELE, ŚWIĘTA,
PIERWSZE PIĄTKI MIESIĄCA

NARZECZENI: II i IV PIĄTEK MIESIĄCA
17.00 - 19.00

DO CHORYCH O KAŻDEJ PORZE

Nr konta

KBS O/Szczurowa

Nr rachunku: 15 8591 0007 0100 0006 4015 0001

 

Adres:
Parafia Rzymskokatolicka
Pw. Narodzenia NMP
Borzęcin 592
32-825 Borzęcin

 

Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii pod wezwaniem Narodzenia NMP w Borzęcinie umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.

Polityka prywatności

Z życia Kościoła

Liturgia na dziś

RSS

Gmina Borzęcin

Borzecin herb

Diecezja Tarnowska

 kuria herb

RDN

 rdn malopolska logo 3 

Go to top