Błąd
  • Błąd podczas ładowania danych z kanału informacyjnego

Bal Wszystkich Świętych 2022

Bal wszystkich swietych

 

Już 31 października kolejny Bal Wszystkich Świętych. Zapraszamy wszystkie dzieci (i starsze i młodsze) do zabawy, ale i poznania swoich świętych patronów. Po wspólnej modlitwie różańcowej w kościele (ostatni różaniec) przejdziemy na bal i zabawę do GOK.

Prosimy o wybranie świętego, za którego dziecko się przebierze. Może to być jego patron z chrztu, może być patron rodziców lub inny święty. Strój nie musi być z wypożyczalni (choć oczywiście może). Ważne, żeby dziecko (na miarę swoich możliwości) wiedziało za kogo się przebiera tzn. kim był ten święty? Co zrobił ważnego? Jak go rozpoznać - np. jaką rzecz trzyma w ręce na obrazach? (Piotr z kluczami, Paweł z mieczem, Wojciech z wiosłem itd.). Jeśli by brakowało pomysłu, to zawsze może być anioł - też święty.
Gdyby ktoś chciał pomóc przy organizacji (może ciastka, może owoce, może coś do picia), to prosimy o wcześniejszy kontakt p. Beatą Staśko lub p. Eweliną Wójcik.

KANCELARIA PARAFIALNA

CZYNNA CODZIENNIE
W GODZ. 7.30 - 8.00

I W ŚRODĘ PO WIECZORNEJ MSZY ŚWIĘTEJ
NIECZYNNA: NIEDZIELE, ŚWIĘTA,
PIERWSZE PIĄTKI MIESIĄCA

NARZECZENI: II i IV PIĄTEK MIESIĄCA
17.00 - 19.00

DO CHORYCH O KAŻDEJ PORZE

Nr konta

KBS O/Szczurowa

Nr rachunku: 15 8591 0007 0100 0006 4015 0001

 

Adres:
Parafia Rzymskokatolicka
Pw. Narodzenia NMP
Borzęcin 592
32-825 Borzęcin

 

Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii pod wezwaniem Narodzenia NMP w Borzęcinie umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.

Polityka prywatności

Z życia Kościoła

Liturgia na dziś

RSS

Gmina Borzęcin

Borzecin herb

Diecezja Tarnowska

 kuria herb

RDN

 rdn malopolska logo 3 

Go to top