Błąd
  • Błąd podczas ładowania danych z kanału informacyjnego

Boże Narodzenie

Boże Narodzenie

 

 Tradycyjnie o północy z dnia 24/25 grudnia zaczęliśmy świętowanie Uroczystości Bożego Narodzenia Mszą pasterską - pasterką. Zgromadzeniu liturgicznemu przewodniczył Ksiądz profesor prałat Ireneusz Stolarczyk, który wygłosił Słowo Boże wprowadzając nas w tejemnicę Świąt. Podczas procesji na wejście uroczyście intronizowliśmy figurę Dzieciątka Jezus w stajence.

Ciąg dalszy świętowania miał miejsce podczas całego dnia Bożego Narodzenia, kiedy to wspólnie gromadziliśmy się na Mszach świętych, podczas, których spoglądaliśmy z radością na Boskie Dzieciątko. Kazanie tego dnia wygłosił ks. Piotr - nasz wikariusz.

Tekst: ks. Piotr Dydo-Rożniecki
Zdjęcia: Magdalena Serwa

KANCELARIA PARAFIALNA

CZYNNA CODZIENNIE
W GODZ. 7.30 - 8.00

I W ŚRODĘ PO WIECZORNEJ MSZY ŚWIĘTEJ
NIECZYNNA: NIEDZIELE, ŚWIĘTA,
PIERWSZE PIĄTKI MIESIĄCA

NARZECZENI: II i IV PIĄTEK MIESIĄCA
17.00 - 19.00

DO CHORYCH O KAŻDEJ PORZE

Nr konta

KBS O/Szczurowa

Nr rachunku: 15 8591 0007 0100 0006 4015 0001

 

Adres:
Parafia Rzymskokatolicka
Pw. Narodzenia NMP
Borzęcin 592
32-825 Borzęcin

 

Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii pod wezwaniem Narodzenia NMP w Borzęcinie umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.

Polityka prywatności

Z życia Kościoła

Liturgia na dziś

RSS

Gmina Borzęcin

Borzecin herb

Diecezja Tarnowska

 kuria herb

RDN

 rdn malopolska logo 3 

Go to top