Błąd
  • Błąd podczas ładowania danych z kanału informacyjnego

Dziękczynienie za kolędników 2014

Dziękczynienie za kolędników misyjnych

 

Dziś, dnia 6 stycznia, wspominając Uroczystość Objawienia Pańskiego, którą potocznie nazywamy świętem Trzech Króli, w naszej świątyni o godzinie 10.30 wpólnie dziękowaliśmy za dar kolędników misyjnych. Wzięły one czynny udział w posługach liturgicznych podczas Sumy. W tym roku w kolędzie wzięło udział 18 grup. Dzieci przebrane w odpowiednie stroje wyruszyły z kolędą o godz. 13.00 dnia 26 grudnia. Tegorocznemu kolędowaniu towarzyszą słowa SAMU BANA KE KUHA - Aby dzieci mogły usłyszeć. Dzięki ofiarności parafian nasza wspólnota swoim groszem wesprze projekty misyjne wspomagane przez naszą diecezję.

 

KANCELARIA PARAFIALNA

CZYNNA CODZIENNIE
W GODZ. 7.30 - 8.00

I W ŚRODĘ PO WIECZORNEJ MSZY ŚWIĘTEJ
NIECZYNNA: NIEDZIELE, ŚWIĘTA,
PIERWSZE PIĄTKI MIESIĄCA

NARZECZENI: II i IV PIĄTEK MIESIĄCA
17.00 - 19.00

DO CHORYCH O KAŻDEJ PORZE

Nr konta

KBS O/Szczurowa

Nr rachunku: 15 8591 0007 0100 0006 4015 0001

 

Adres:
Parafia Rzymskokatolicka
Pw. Narodzenia NMP
Borzęcin 592
32-825 Borzęcin

 

Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii pod wezwaniem Narodzenia NMP w Borzęcinie umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.

Polityka prywatności

Z życia Kościoła

Liturgia na dziś

RSS

Gmina Borzęcin

Borzecin herb

Diecezja Tarnowska

 kuria herb

RDN

 rdn malopolska logo 3 

Go to top