Błąd
  • Błąd podczas ładowania danych z kanału informacyjnego

Wycieczka Akcji Katolickiej do Zakopanego 2023

AK w Zakopanem 2023

Ośnieżone tatrzańskie szczyty, skąpane w blasku majowego słońca – takie widoki mogli podziwiać uczestnicy wyjazdu do Zakopanego. Jednak głównym jego celem był pobyt na Krzeptówkach, w sanktuarium MB Fatimskiej i dziękczynienie za pontyfikat św. Jana Pawła II, patrona Akcji Katolickiej. Pielgrzymi odwiedzili także zabytkowy cmentarz na Pęksowym Brzysku, przeszli szlakiem papieskim z Gubałówki na Butorowy Wierch oraz miło spędzili czas na Krupówkach i pod Wielką Krokwią. 

Akcja Katolicka

KANCELARIA PARAFIALNA

CZYNNA CODZIENNIE
W GODZ. 7.30 - 8.00

I W ŚRODĘ PO WIECZORNEJ MSZY ŚWIĘTEJ
NIECZYNNA: NIEDZIELE, ŚWIĘTA,
PIERWSZE PIĄTKI MIESIĄCA

NARZECZENI: II i IV PIĄTEK MIESIĄCA
17.00 - 19.00

DO CHORYCH O KAŻDEJ PORZE

Nr konta

KBS O/Szczurowa

Nr rachunku: 15 8591 0007 0100 0006 4015 0001

 

Adres:
Parafia Rzymskokatolicka
Pw. Narodzenia NMP
Borzęcin 592
32-825 Borzęcin

 

Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii pod wezwaniem Narodzenia NMP w Borzęcinie umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.

Polityka prywatności

Z życia Kościoła

Liturgia na dziś

RSS

Gmina Borzęcin

Borzecin herb

Diecezja Tarnowska

 kuria herb

RDN

 rdn malopolska logo 3 

Go to top