Błąd
  • Błąd podczas ładowania danych z kanału informacyjnego

Premiera spektaklu pt. "GOŚC OCZEKIWANY"

Premiera spaktaklu pt. "GOŚĆ OCZEKIWANY"

19 stycznia 2014 r. grupa teatralna Przypadek, skupiająca uczniów i absolwentów Zespołu Szkół w Borzęcinie, zaprezentuje sztukę według Zofii Kossak-Szczuckiej pt. „Gość Oczekiwany”. Akcja spektaklu koncentruje się wokół odwiedzin Jezusa, którego oczekują wiejski biedak i bogaty młynarz. Jest to opowieść o wierze i pokorze, a także zachłanności i głupocie. Sztuka obrazuje dramat, jaki codziennie, na całym świecie, rozgrywa się pomiędzy Bogiem a ludźmi. Bóg nieustannie przychodzi do ludzi, zarówno biednych jak i bogatych. Ci, którzy Go przyjmują są przezeń obdarowani, natomiast biada tym, którzy pragną widzieć Boga jedynie dla korzyści. Spektakl odbędzie się o godz. 17.30 w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Borzęcinie.

KANCELARIA PARAFIALNA

CZYNNA CODZIENNIE
W GODZ. 7.30 - 8.00

I W ŚRODĘ PO WIECZORNEJ MSZY ŚWIĘTEJ
NIECZYNNA: NIEDZIELE, ŚWIĘTA,
PIERWSZE PIĄTKI MIESIĄCA

NARZECZENI: II i IV PIĄTEK MIESIĄCA
17.00 - 19.00

DO CHORYCH O KAŻDEJ PORZE

Nr konta

KBS O/Szczurowa

Nr rachunku: 15 8591 0007 0100 0006 4015 0001

 

Adres:
Parafia Rzymskokatolicka
Pw. Narodzenia NMP
Borzęcin 592
32-825 Borzęcin

 

Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii pod wezwaniem Narodzenia NMP w Borzęcinie umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.

Polityka prywatności

Z życia Kościoła

Liturgia na dziś

RSS

Gmina Borzęcin

Borzecin herb

Diecezja Tarnowska

 kuria herb

RDN

 rdn malopolska logo 3 

Go to top