Błąd
  • Błąd podczas ładowania danych z kanału informacyjnego

Bieszczady 2023

Bieszcady na stronę

Dzięki wsparciu Gminy Borzęcin dzieci i młodzież mogli uczestniczyć w zorganizowanym przez naszą parafię wakacyjnym wyjeździe w Bieszczady. W ramach tego wyjazdu zwiedziliśmy Przemyśl, Kalwarię Pacławską, Klasztor w Komańczy. Wzięliśmy udział w górskiej wędrówce na Połoninę Wetlińską, a także bawiliśmy się w Parku Linowym w Polańczyku, pływaliśmy statkiem po Jeziorze Solińskim oraz podziwialiśmy piękno przyrody z wagonów Kolejki Bieszczadzkiej. Był to bardzo aktywnie spędzony czas wakacyjnego wypoczynku. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania i sfinansowania tego wyjazdu.    

Zdjęcia można zobaczyć w naszej galerii. Kliknij powyższe zdjęcie.  

KANCELARIA PARAFIALNA

CZYNNA CODZIENNIE
W GODZ. 7.30 - 8.00

I W ŚRODĘ PO WIECZORNEJ MSZY ŚWIĘTEJ
NIECZYNNA: NIEDZIELE, ŚWIĘTA,
PIERWSZE PIĄTKI MIESIĄCA

NARZECZENI: II i IV PIĄTEK MIESIĄCA
17.00 - 19.00

DO CHORYCH O KAŻDEJ PORZE

Nr konta

KBS O/Szczurowa

Nr rachunku: 15 8591 0007 0100 0006 4015 0001

 

Adres:
Parafia Rzymskokatolicka
Pw. Narodzenia NMP
Borzęcin 592
32-825 Borzęcin

 

Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii pod wezwaniem Narodzenia NMP w Borzęcinie umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.

Polityka prywatności

Z życia Kościoła

Liturgia na dziś

RSS

Gmina Borzęcin

Borzecin herb

Diecezja Tarnowska

 kuria herb

RDN

 rdn malopolska logo 3 

Go to top