Błąd
  • Błąd podczas ładowania danych z kanału informacyjnego

Ogłoszenie o zamówieniu prac konserwatorskich - zapytanie ofertowe

Ogłoszenie o zamówieniu:

Nasza Parafia - Parafia Rzymskokatolicka pw. Narodzenia NMP w Borzęcinie zaprasza do złożenia oferty na wykonanie prac konserwatorskich w ramach zadania pn.: „Prace konserwatorskie przy ołtarzu głównym drewnianym polichromowanym w kościele p.w. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Borzęcinie Górnym – etap I i etap II”.

Pełna treść ogłoszenia oraz załączniki znajdują się TUTAJ

KANCELARIA PARAFIALNA

CZYNNA CODZIENNIE
W GODZ. 7.30 - 8.00

I W ŚRODĘ PO WIECZORNEJ MSZY ŚWIĘTEJ
NIECZYNNA: NIEDZIELE, ŚWIĘTA,
PIERWSZE PIĄTKI MIESIĄCA

NARZECZENI: II i IV PIĄTEK MIESIĄCA
17.00 - 19.00

DO CHORYCH O KAŻDEJ PORZE

Nr konta

KBS O/Szczurowa

Nr rachunku: 15 8591 0007 0100 0006 4015 0001

 

Adres:
Parafia Rzymskokatolicka
Pw. Narodzenia NMP
Borzęcin 592
32-825 Borzęcin

 

Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii pod wezwaniem Narodzenia NMP w Borzęcinie umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.

Polityka prywatności

Z życia Kościoła

Liturgia na dziś

RSS

Gmina Borzęcin

Borzecin herb

Diecezja Tarnowska

 kuria herb

RDN

 rdn malopolska logo 3 

Go to top