Błąd
  • Błąd podczas ładowania danych z kanału informacyjnego

Muzeum parafialne

Stała ekspozycja historyczna

 

Na okoliczność jubileuszu 650-lecia Parafii Rzymskokatolickiej  pw. Narodzenia NMP w Borzęcinie  i miejscowości Borzęcin, została utworzona stała ekspozycja stanowiąca bezcenne źródło wiedzy o historii naszej „małej ojczyzny”.

 

 

Bezpłatne, ogólnodostępne zwiedzanie ekspozycji jest możliwe

codziennie od godz. 9.00 – godz. 15.00.

 

Przygotowana ekspozycja została współfinansowany ze Środków EFRROW na działanie: „Wydanie publikacji upamiętniającej 650 lat kultury chrześcijańskiej na ziemi borzęcińskiej, utworzenie stałej ekspozycji oraz organizacja imprezy  promującej” w ramach działania „ Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju - mały projekt w ramach PROW na lata 2007-2013”.

 

 

KANCELARIA PARAFIALNA

CZYNNA CODZIENNIE
W GODZ. 7.30 - 8.00

I W ŚRODĘ PO WIECZORNEJ MSZY ŚWIĘTEJ
NIECZYNNA: NIEDZIELE, ŚWIĘTA,
PIERWSZE PIĄTKI MIESIĄCA

NARZECZENI: II i IV PIĄTEK MIESIĄCA
17.00 - 19.00

DO CHORYCH O KAŻDEJ PORZE

Nr konta

KBS O/Szczurowa

Nr rachunku: 15 8591 0007 0100 0006 4015 0001

 

Adres:
Parafia Rzymskokatolicka
Pw. Narodzenia NMP
Borzęcin 592
32-825 Borzęcin

 

Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii pod wezwaniem Narodzenia NMP w Borzęcinie umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.

Polityka prywatności

Z życia Kościoła

Liturgia na dziś

RSS

Gmina Borzęcin

Borzecin herb

Diecezja Tarnowska

 kuria herb

RDN

 rdn malopolska logo 3 

Go to top