Możliwość spowiedzi

Jeśli ktoś potrzebuje skorzystać z sakramentu pokuty prosimy o umówienie się z kapłanem na spowiedź. Można to zrobić telefonicznie. Jest także możliwość zgłoszenia chęci spowiedzi przez zaznaczenie konkretnej godziny polubieniem lub komentarzem pod wskazaną godziną na stronie KSM Borzęcin. Maksymalnie 5 osób na każdą wyznaczoną godzinę. Jeśli jakaś godzina nie jest wpisana, to znaczy, że nie ma wtedy możliwości spowiedzi. W razie problemów z tą formą proszę o kontakt na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

KANCELARIA PARAFIALNA

CZYNNA CODZIENNIE
W GODZ. 7.30 - 8.00

I W ŚRODĘ PO WIECZORNEJ MSZY ŚWIĘTEJ
NIECZYNNA: NIEDZIELE, ŚWIĘTA,
PIERWSZE PIĄTKI MIESIĄCA

NARZECZENI: II i IV PIĄTEK MIESIĄCA
17.00 - 19.00

DO CHORYCH O KAŻDEJ PORZE

Nr konta

KBS O/Szczurowa

Nr rachunku: 15 8591 0007 0100 0006 4015 0001

 

Adres:
Parafia Rzymskokatolicka
Pw. Narodzenia NMP
Borzęcin 592
32-825 Borzęcin

 

Gmina Borzęcin

Borzecin herb

Diecezja Tarnowska

 kuria herb

RDN

 rdn malopolska logo 3 

Go to top